KSIĘGOWOŚĆ WARSZAWA

BIURO RACHUNKOWE

JAN DREWNIK
 

DO KLIENTA

       Witam serdecznie na internetowej stronie www.drewnik.com.pl Biura Rachunkowego Jan Drewnik i zapraszam do zapoznania się ze wszystkimi informacjami zawartymi na stronie.

        Już z samego faktu, że zdecydowałeś(aś) się jako początkujący(a) lub z pewnym stażem Przedsiębiorca szukać przez Internet firmy, która pomoże Ci prowadzić Twoje Przedsiębiorstwo biorąc na siebie odpowiedzialność za prowadzenie w Twoim Imieniu tak wrażliwego i istotnego działu występującego w każdym przedsiębiorstwie jakim jest rachunkowość (księgowość) wynika, że podchodzisz do prowadzenia własnego biznesu bardzo rozsądnie.

        Bardzo ważnym jej elementem i dla Przedsiębiorcy wydaje się najważniejszym jest optymalizacja zobowiązań podatkowych czyli takie prowadzenie spraw abyś nie zapłacił podatku a jeśli już trzeba to ani 1. złotówki więcej niż jest to konieczne. Takie podejście skutkuje w niedługim okresie maksymalizacją zysków w firmie co jest drugą wymierną korzyścią jaka możesz odnieść powierzając prowadzenie tych spraw wyspecjalizowanej firmie.

        Istotne jest w tym to, że zlecając prowadzenie tych spraw wyspecjalizowanej firmie uwalniasz się od wielu problemów merytorycznych z tym związanych z powodu scedowania odpowiedzialności na Biuro Rachunkowe od którego będziesz mógł żądać zadośćuczynienia z powodu popełnionych przez Biuro błędów oraz znacznego ograniczenia kosztów sprzętu komputerowego, programów finansowych oraz pracowniczych co w obecnych czasach kiedy trzeba ograniczać koszty ma coraz większe znaczenie.

       Zapraszam do zapoznania się z materiałem zamieszczonym w następnych zakładkach.

                                                              z poważaniem Jan Drewnik

       Zadzwoń i dowiedz się, ile możesz zyskać przenosząc swoją firmę do naszego Biura Rachunkowego. Sprawdź nasze bonusy.

       Profesjonalne Biuro Rachunkowe? Przedsiębiorco – tylko z nami zaoszczędzisz czas a zatem i pieniądze, własne pieniądze!

 


biuro@drewnik.com.pl
tel. (22) 498 85 57
GODZINY OTWARCIA
Poniedziałek - Piątek
08:30 - 16:00

NASZ ADRES
ul. Marszałkowska 115 lok. 351
Warszawa
Masz pytania? Kliknij tutaj i napisz do nas!


Start
Biuro Rachunkowe
Współpraca
Usługi
Cennik
Przydatne linki
Kontakt