KSIĘGOWOŚĆ WARSZAWA

BIURO RACHUNKOWE

JAN DREWNIK
 

Biuro Rachunkowe

 Biuro Rachunkowe Jan Drewnik powstało w 2000 roku.

       Właściciel Biura Jan Drewnik jest absolwentem Politechniki Warszawskiej Wydziału Elektrycznego oraz Uniwersytetu Warszawskiego Wydziału Zarządzania specjalności finanse i rachunkowość. Posiada ukończone kursy księgowości w Stowarzyszeniu Księgowych oraz potwierdzone uprawnienia do prowadzenia usług księgowych ( certyfikat ) wydane przez Ministra Finansów. Praktykę zawodową zdobywał w biurze rachunkowym a przede wszystkim jako główny księgowy w dużych spółkach kapitałowych oraz w dużej spółce Skarbu Państwa. Zmiany w stosunkach gospodarczych w Polsce w okresie końca lat 80. i późniejszych, były bezpośrednim powodem rozpoczęcia działalności gospodarczej w tej formie na własny rachunek.

       Biuro Rachunkowe Jan Drewnik podobnie jak inne konkurencyjne podmioty, powstało z myślą o świadczeniu usług księgowych dla małych i średnich przedsiębiorców funkcjonujących w różnych formach prawno-organizacyjnych dla których prowadzenie we własnym zakresie księgowości w formie księgi handlowej (tzw. pełna księgowość) lub księgi przychodów i rozchodów czy nawet uproszczonych ewidencji jest problemem z uwagi na konieczność posiadania dość szczególnej wiedzy zwłaszcza w zakresie podatków oraz związane z tym koszty. Dzięki nam, nasz Klient - Przedsiębiorca ma „spokojną głowę” a zatem więcej czasu na rozwijanie swojej działalności.

        Podstawowym naszym celem i zadaniem jest rzetelne i profesjonalne na wysokim poziomie prowadzenie rachunkowości naszych Klientów w każdej jej formie, posiadamy ku temu niezbędną wiedzę i doświadczenie gwarantujące maksimum zadowolenia i bezpieczeństwa dla naszych Klientów, jesteśmy elastyczni w kształtowaniu warunków współpracy z naszymi Klientami zawsze uwzględniamy nawet dość szczególne warunki w jakich działają nasi Klienci.

       Biuro Rachunkowe Jan Drewnik na stałe współpracuje z Kancelarią Adwokacką.

       Dojazd do Biura jest możliwy autobusem, tramwajem, metrem przystanek Ratusz – Arsenał lub własnym środkiem transportu.

       Biuro nie posiada własnego parkingu jednak zawsze w pobliżu jest miejsce do zaparkowania . Jest to strefa parkowania płatnego.

       Zapraszam do zapoznania się z materiałem zamieszczonym w następnych zakładkach.

 


biuro@drewnik.com.pl
tel. (22) 498 85 57
GODZINY OTWARCIA
Poniedziałek - Piątek
08:30 - 16:00

NASZ ADRES
ul. Marszałkowska 115 lok. 351
Warszawa
Masz pytania? Kliknij tutaj i napisz do nas!


Start
Biuro Rachunkowe
Współpraca
Usługi
Cennik
Przydatne linki
Kontakt